Michelin zvaigznes – daudz runāts, maz redzēts, mēs dosim to iespēju baudīt.

19.aprīlī pie mums restorānā “PROSPEKTS 55” viesosies Raivo Ločmelis, kurš savas karjeras ceļā ir nonācis līdz augstākās kulinārijas virsotnei.
Raivo Ločmelis jau 9 gadus dzīvo virtuves dzīvi, kā pats saka – dienā, kad neesmu virtuvē, tā tik un tā ir manā galvā. Pēdējo pusgadu Raivo 18 h dienā un 6 dienas nedēļā pavada 2 Michelin zvaigžņu restorānā, šo pieredzi viņš arī atvedīs līdz mums. Raivo vēlas dot iespēju ieskatīties, cik tālu ticis pasaules kulinārijas līmenis, kā savieno garšas un kā tās pārsteidz.
Raivo pieredze ir visnotaļ krāsaina, pasaules kartē viņš ne vienu vien valsti varētu iekrāsot savā krāsā un ievilkt tajā ķeksīti. Taču par to un vēl kādu viņa krāsaino garšu stāstu varēsi noskaidrot 19.aprīlī, kad Raivo ciemosies mūsu virtuvē. “Virtuve nav mans Darbs un pat ne hobijs – tā ir mana Pasaule”, piemin Raivo!

Jums būs tā iespēja nobaudīt smalkākos garšas salikumus, īpaši izveidotā septiņu kārtu ēdienkartē, kuru pagatavos pats Raivo Ločmelis roku rokā ar mūsmājas šefu Reini Čerņajevu. Kā saka pats Reinis: Gaidu ar nepacietību, lai uzlidotu kosmosā!”

Nenokavē pacelšanos kosmosā arī TU! Noteikti zvani un rezervē savu garšas baudījumu.
Tikai ar iepriekšēju rezervāciju: mob: +37128687417 mail: restorans@prospekts55.lv